Zjarr në Velipojë, 20 persona të plagosur


20 persona janë plagosur nga shpërthimi i një bombole gazi në një lokal në Velipojë mëngjesin e sotëm.

Katër prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë dhe dy prej tyre janë nisur për në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur në kompleksin Fishta në Velipojë.Lini një koment

Bëj koment i pari!

avatar
wpDiscuz