LSI zgjedh më 5 korrik kryetarin e saj të ri


Lëvizja Socialiste për Integrim do të zhvillojë nesër, më 5 korrik, Konventën Kombëtare Zgjedhore ku do të zgjedhë kryetarin e saj të ri.

Pak ditë më parë, ish-kreu i saj Petrit Vasili dha dorëheqjen dhe propozoi për Kryetare të LSI deputeten Monika Kryemadhe, ndërsa në postet e nënkryetarëve Luan Ramën dhe Erisa Xhixhon.Lini një koment

Bëj koment i pari!

avatar
wpDiscuz