Këshilltarët e djathtë bashkiakë bojkotojnë punimet e Këshillit


Këshilltarët e djathtë bashkiakë bojkotuan mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak Tiranë dhe ju bashkuan protestës së opozitës.

Kreu i këshillitarëve Leonard Olli tha se vendimi është marrë nga të gjithë anëtarët e opozitës në Këshill.

“Nuk do të jemi pjesë e farsës së pseudoreformave”, deklaroi Zoti Olli.Lini një koment

Bëj koment i pari!

avatar
wpDiscuz